BabyZoo

BabyZoo

BABYZOO

BabyZoo  - 100% Vengrijos nedidelės šeimos įmonei priklausantis prekinis ženklas apie kurį svajojo dvi susituokusios poros, norinčios pasiūlyti mamoms natūralią ir kokybišką natūralios kūdikio priežiūros alternatyvą. Babyzoo natūrali kosmetika kūdikiams, kurios receptas visiškai pagrįstas idėja, įkvėpta trijų dešimtmečių kosmetikos pramonės kūrimo patirties. Natūralūs produktai gaminami pagal unikalų receptą, specialiai sukurtą vaikams ir naujagimiams, atsižvelgiant į ypatingą jautrios odos priežiūrą. Rekomenduojama naudoti nuo gimimo visą vaikystę ir net suaugusiems, turintiems jautrią odą.

Kosmetikos priemonėse nėra dirbtinių dažiklių ir naftos produktų. Unikalus, malonus, pudrinis produktų kvapas yra visiškai be alergenų. Įmonei nuo pat pradžių svarbu laikytis gyvūnų apsaugos ir aplinką tausojančių principų, todėl kosmetika nebandyta su gyvūnais, o pakuotės yra iš perdirbamo plastiko, siekiant prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo. Ant produktų pakuočių pavaizduotos skirtingos gyvūnų kūdikių figūrėlės užtikrina lengvą gaminių atpažinimą ir draugišką išvaizdą vaikams.

Pagrindinių veikėjų pagalba prekės ženklas siekia mažylių kasdienybę paversti įsimintina ir besišypsančia mielu chalatu. Ne paslaptis, kad BabyZoo tikslas – suteikti geriausią įmanomą kokybę su daugybe meilės ir šypsenų mūsų svarbiausiems - mažiesiems stebuklams.

- Be dirbtinių dažiklių;

- Be parabenų ir naftos produktų;

- Naudojami kvapai yra hipoalergiški;

- Nebandyta su gyvūnais;

- Veganiška (išskyrus tuos produktus, kurių sudėtyje yra lanolino, t.y. kūno losjonas ir užpakaliuko kremas).

Rašyk
Skambink